WoodWick vonný vosk do aromalampy Willow Vrbové květy 22,7 g

29 g
Barva
zelené

• , zakoupeno v Svět bytových vůní

Malé balení, perfektní na vyzkoušení, možnost kombinovat s jinou vůní. Tato mi voní.

• , zakoupeno v TopSvíčky

Přenádherná vůně při očichání vosku v obalu. Bohužel vosk mám jako dárek, takže zatím nevím, jak bude vonět při rozehřátí. Zatím mi voní příjemněji, než vosky od konkurenční firmy YC, které jsem dosud pálila. Jsem ráda, že jsem na netu objevila vosky a svíce od WoodWick. Musím si nějaký objednat i pro sebe.

29 g
Barva
zelené

Velmi kvalitní a oblíbené vonné vosky WoodWick obsahují vysoce nasycené esence a proto voní dlouho. Willow je zelená vůně, která v sobě spojuje tóny vrbových květů a osvěžující chladné vody. Dopřejte si ideální způsob jak provonět váš domov. Rozpouštějí se pomocí obyčejné čajové svíčky v klasické i elektrické aromalampě. Doba vůně je nejméně 8 hodin. Vosk lze dávkovat dle požadované intenzity provonění. Vlastnosti: vůně vrbových květů a vody, rozpouští se v aromalampě, rychlé a intenzivní provonění, lze ho opakovaně použít, praktický obal s uzavíráním, doba vůně nejméně 8 hodin, skvělý voňavý dárek.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 637 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Svět bytových vůní